Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

  Bella's works

Ići dole 
+26
(c)micy
Smiley ^^
♫_Tea_♫
Lalalalala
\m/AnnY\m/
Kiss me or Kill me
LiLi
Ninny
-MiCa-
Spirit Crusher
BrookeBeckham
Ivana99
anja98
Marko
Ana Marija
Wwinner
HaRy :D
marija <3
Nejt <3
mkajkut
*Angel*
Jeca*s
Vladimir
Naca
SaraஜLucero
Isabella Swan
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći
AutorPoruka
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptySre Sep 21, 2011 1:29 pm

Hvala ljudi!
Tea, to ti je vecina pjesama iz tvd-a, ova zadnja koristena ti je pjesma koja se pojavljuje u prvoj epizodi trece sezone kad stefan zove elenu i odma mi je zapala u uho jer su rijeci predivne.. sto se ostalih tice, pisem samo one pjesme koje volim slusati i za koje mislim da mome wallpaperu mogu dati pravo znacenje..Smile

naco, hvala, ma znam da koristim stalno times new roman jer za njega znam da se uklapa uz sve tekstove, i neda mi se eksperimentirat jer imam previse fontova i nemam zivaca za to, pa jednostavno strpam neki novi+ obicni TNR i to je to..Very Happy

jest, standardan je za mene, ali ovo je prvi put da sam radila wall za Stelenu, uvijek je Delena u pitanju, tako da iskreno ovaj rad je za mene poseban, cak sam cmizdrila dok sam ga radila (u pozadini sam slusala tu pjesmu, koja je pretuzna)..xDD

i hvala olja..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 2:44 am

 Bella's works - Page 20 Delena__s_wedding_by_crovalentina-d4atiy9

Znaci, nova fotomanipulacija/wallpaper, font slova isti kao svugdje, osim "Fatal love" i "poison", iskreno s moje strane gledista fontovi mi se ne svidaju al dobro.. s coloringom sam se najvise mucila, htjela sam boju drasticno promijeniti a opet da ne pretjeram, mislim da sam to uspjela, a sto se rada kao fotomanip. tice, bilo je tesko namjestiti haljinu na elenu pa sam jos docrtavala neke stvari, isto tako je i s njenom kosom. Topaz je koristen kao i obicno.. razloga nema, jednostavno ga volim, a i moji frendovi za koje radim radove ga vole. Kritike su dobrodosle! Very Happy

auuf, sta se raspisah. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♫_Tea_♫

♫_Tea_♫


Ženski Broj poruka : 242
Reputation : 18
Datum upisa : 03.04.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 12:12 pm

Jako je dobar rad..fotomanipulacija mi se sviđa, ne primjeti se da si nešto dodavala samo ako se zagledaš (a možda mi se i učinilo xD)
Je li ti ono topaz i na slovima, pošto mi djeluju nekako kao razmazano, ali dobro je na poison i fatal love..
Sve u svemu sviđa mi se, vidi se da si se stvarno potrudila Smile
Tigar i golub su prejaki!!!!

P.S. koji su fontovi "poison" i "Fatal love"
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 1:39 pm

Super je sve uklopljeno kao i obično, ali je dosta sličan ostalim radovima. Nećeš nigde dogurati ako se malo ne menjaš, ovo ti ozbiljno kažem. Font se ne uklapa takođe. Moraš stvarno nešto drugačije uraditi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Spirit Crusher
Moderator
Moderator
Spirit Crusher


Ženski Broj poruka : 1529
Godina : 26
Location : In your nightmare
Reputation : 35
Datum upisa : 07.02.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 1:42 pm

Slazem se s Nacom,probaj nesto drugacije,mada je ovaj jako lepo ispao Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://deathnotethebest.forumotion.com/
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 2:07 pm

Hvala.
Stvar je u tome da ne zelim, i ne razumijem zasto bih morala raditi nesto drugacije ako na deviantu ima jos stotine i stotine ljudi koji rade uvijek jedno te isto i po tome su poznati. Neki rade airbrush, neki crtaju, neki rade wallpapere, neki fotomanipulacije, neki gfx, pa ne razumijem zasto je nebih radila wallpapere fotomanipulacije, ljudima za koje ih radim se svidaju, ljudima na deviantartu se svidaju i nikad mi nisu prigovorili za to sto su svi radovi na isti kalup, ja se trenutno pokusavam usavrsiti u fotomanipulaciji, a da radim neke radove koje bi ljudi vidjeli ali ne koristili mi se neda, dok wallpapere/fotomanipulacije svi mogu koristiti. Neznam kuzite li sto zelim reci. da, radim ja i druge stvari, samo sto kad dobijem nalet inspiracije moram jednostavno uciniti to sto zelim, takav je slucaj bio sa ovim radom.
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 5:44 pm

Fotomanipulacija:
 Bella's works - Page 20 Ice_queen_by_crovalentina-d4avmw3
Nazad na vrh Ići dole
Spirit Crusher
Moderator
Moderator
Spirit Crusher


Ženski Broj poruka : 1529
Godina : 26
Location : In your nightmare
Reputation : 35
Datum upisa : 07.02.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 8:04 pm

Pa ne mislimo mi da prekines da radis to sto najbolje umes,nego da se jednostavno okusas u necem drugom Smile

Ova fotomanipulacija je odlicna Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://deathnotethebest.forumotion.com/
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 8:19 pm

Znam dosta ljudi koji potenciraju jedan svoj stil, ali ti si jedina osoba koja jednostavno ima sve radove iste. Pokušavam reći da kad ti jednom to dasadi ili budeš u situaciji da nešto drugo napraviš nećeš umeti, jer sve radiš po jednoj istoj šemi i nisi uvežbana u nečemu drugom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
♫_Tea_♫

♫_Tea_♫


Ženski Broj poruka : 242
Reputation : 18
Datum upisa : 03.04.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Sep 25, 2011 8:58 pm

Fotomanipulacija je predobra.
A što se tiče tvog stila, meni se sviđa, ali možda da uradiš kadkad koji drugačiji čisto da se ne zagubiš samo u wallpaperima
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Sep 26, 2011 12:25 am

Naca ::
Znam dosta ljudi koji potenciraju jedan svoj stil, ali ti si jedina osoba koja jednostavno ima sve radove iste. Pokušavam reći da kad ti jednom to dasadi ili budeš u situaciji da nešto drugo napraviš nećeš umeti, jer sve radiš po jednoj istoj šemi i nisi uvežbana u nečemu drugom.

aha, ma duugo je trebalo mome mozgu da shvati sto vi govorite.. Wink radim vam ja svasta, sad sam dobila tablet i crtam, ali ne objavljujem to jer mislim da se moram jos usavrsit, takoder pretrazujem po netu o gfxu i za sada sam u fazi ucenja, nemojte misliti da ja ne radim u druge stvari, jednostavno ne objavljujem sve... inace, dobra vjest je, da sam u domu otkrila wlan, znaci da cu vas moci cecse posjecivati i sad sam bas preeesretna... bas skidam ps na laptop...Very Happy i jos sto se radova tice, ja u svakome radu imam nesto drugacije, jer jos otkrivam stvar, to se mozda ne vidi, ali trenutno se jako trudim sa colorinzima, i koristim sve moguce ps opcije, isto tako sam se bacila u zesce fotomanipulacije, ja radim svasta po malo, a nekad dobijem nalet inspricije pa moram napraviti wallpaper i sl... ugl, kuzim sta zelite reci..Wink u buduce cu objavljivati sve radove.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Sep 26, 2011 6:31 pm

OK. Jedostavno ponekad promeni stil i ps će imati veću čar. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
anja98
Special member
Special member
anja98


Ženski Broj poruka : 1639
Godina : 25
Reputation : 10
Datum upisa : 30.09.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 04, 2011 11:47 pm

ja ne vidim sliku oO :/
Nazad na vrh Ići dole
http://artcorner.justforum.net/
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyNed Okt 16, 2011 10:43 pm

 Bella's works - Page 20 Espeon_by_crovalentina-d4d197s

inspiracije bez. -.-
Nazad na vrh Ići dole
Spirit Crusher
Moderator
Moderator
Spirit Crusher


Ženski Broj poruka : 1529
Godina : 26
Location : In your nightmare
Reputation : 35
Datum upisa : 07.02.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 1:52 pm

Simpatican Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://deathnotethebest.forumotion.com/
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 2:33 pm

Baš je gotivan taj u potpisu, jedino crna traka odskače. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 3:39 pm

Lep je.Slazem se sa Nacom oko ove trake i dodajem da mi je malo cudna kombinacija crvene i roze."Crveno i roze nose samo koze" cepanje
Nema veze s' tim ,ali te 2 boje mi nikako ne idu zajedno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 5:17 pm

Pa hvala, Smile ta crna traka nije crna traka, vec je tu inace praznina, tj slika je png, ugl, sto se boja tice, nisam ih namjerno odabrala, boje su bile drugacije, i onda sam s coloringom skroz izmijenila sve.. i svidjelo mi se i ostavila sam tako.
Evo jedan wallpaper:  Bella's works - Page 20 Hate_and_love_by_crovalentina-d4d41j7

imala sam super ideju, ali malo vremena. Komentare vec znam.. ali bez inspiracije sam i ne da mi se raditi nista.. i ovo sam napravila bez imalo volje. :/
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 10:42 pm

Simpatično je. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyPon Okt 17, 2011 10:44 pm

Bas je lep :)Nemama zamerki Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Spirit Crusher
Moderator
Moderator
Spirit Crusher


Ženski Broj poruka : 1529
Godina : 26
Location : In your nightmare
Reputation : 35
Datum upisa : 07.02.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 18, 2011 1:29 pm

Ovaj mi se svidja bas,jedino si mogla mozda malo bolje da odradis prelaz iz belog u crno,ali opet tu su Nina i Ian pa se ne vidi
Nazad na vrh Ići dole
http://deathnotethebest.forumotion.com/
♫_Tea_♫

♫_Tea_♫


Ženski Broj poruka : 242
Reputation : 18
Datum upisa : 03.04.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 18, 2011 3:29 pm

ovaj se meni strašno svidio wallpaper..predobar je
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 18, 2011 5:01 pm

Hvala svima. Smile
Olja, neznam na sto mislis, ali dobro. Oni i jesu tu zbog prijelaza i namjerno je napravljen nagli prijelaz, da bolje docaram koliko je on "los" a ona "dobra", tocno tako je i bilo zamisljeno.

Inace evo nesto novo, uskoro ce halloween, pa malo da ukrasim desk.. Smile inspiracije sam imala i previse. Very Happy

 Bella's works - Page 20 Halloween_by_crovalentina-d4d7hqi
Nazad na vrh Ići dole
Spirit Crusher
Moderator
Moderator
Spirit Crusher


Ženski Broj poruka : 1529
Godina : 26
Location : In your nightmare
Reputation : 35
Datum upisa : 07.02.2011

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 18, 2011 5:03 pm

Vidis da znas na sta mislim xD ok onda
Novi predobar
Nazad na vrh Ići dole
http://deathnotethebest.forumotion.com/
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 EmptyUto Okt 18, 2011 7:44 pm

Lep je. Nego, sećate li se vi one Tom i Jerry haloween epizode. Ne znam zašto, al sad mi nešto pade na pamet... xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Sponsored content





 Bella's works - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bella's works    Bella's works - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bella's works
Nazad na vrh 
Strana 20 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći
 Similar topics
-
» My works *shy*
» Passa works. :P
» Dumblewhore's works :)
» Bella's works
»  NettDsurfer works

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: