Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dumblewhore's works :)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Dumblewhore

Dumblewhore


Ženski Broj poruka : 8
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 16.08.2011

Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) EmptyUto Avg 16, 2011 2:35 pm

Moji radovi Very Happy
Nisu nista posebno, posto sam pocetnik Very Happy

Alyssa Milano
Dumblewhore's works :) Owt-Alyssa

Justin Bieber
Dumblewhore's works :) 52w-OneLes

Tom Felton
Dumblewhore's works :) Zgt-TFelto
Ovo su neki od 'boljih' Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) EmptyUto Avg 16, 2011 3:28 pm

Za pocetak, dobrodosla! (inace i ja volim Toma Feltona..Wink)
Dakle ovako.
1. Vrlo jednostavan sigg. Svida mi se kako si uklopila dvije slike, no fali mi vise tekstura i efekata. Takoder, ova tekstura sa tekstom nikako ne pase na tome mjestu, tj. ne izgleda lijepo buduci da ide preko lica.. dakle pokusaj uklapati teksture i brusheve s tim da ih nikada ne stavljas preko lica jer to u najmanju ruku izgleda cudno.. Mislim ni sama nebi voljela da ti neko prikelji tekst na facu, zar ne? Wink

2. Mi se svida, iako su boje malo cudne, (pokusaj napraviti par coloringa iz nasih tutoriala za pocetnike Wink) i fontovi nisu najbolje uklopljeni... ali inace, za pocetak je ovaj sig sasvim u redu. Smile

3. Svida mi se. Jednostavan je. No pomalo je prazan trebala si vise uklopiti tekstura.

Dakle, za pocetnika je ovo vrlo dobro(trebala si vidjeti moje pocetke.. xD)...
Nacin na koji ti ja mogu pomoci je jedino to da ti savjetujem da pogledas sve nase tutoriale za pocetnike, imas ih dosta i puuno ce ti pomoci u daljnjem napredovanju... Takoder pogledaj malo radove na Deviant artu za inspiraciju... I mislim da je to to! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) EmptyUto Avg 16, 2011 4:59 pm

Ovde si da naucis Smile
Ugl, najvaznije je vezbaj da seces sliku, i stavljaj je na neku teksturu kojoj ces dodati tekst.
Nemoj da stavljas teksture preko lica i skini neke psd akcije sa deviantart-a Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dumblewhore

Dumblewhore


Ženski Broj poruka : 8
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 16.08.2011

Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) EmptyUto Avg 16, 2011 5:19 pm

Hvala vam na super savetima, potrudicu se da to ispravim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) EmptyUto Avg 16, 2011 6:11 pm

Ya početak je dobro, ali samo vežbaj. Trudi se da im te texture ne idu preko lica i da lepše biraš fontove i da boje budu prirodnije, bez tih šarenih textura. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Sponsored content





Dumblewhore's works :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dumblewhore's works :)   Dumblewhore's works :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dumblewhore's works :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My works *shy*
» My works :))
»  Bella's works
» Nosferatu works
» Passa works. :P

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: