Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Passa works. :P

Ići dole 
+5
Nejt <3
Wwinner
Jeca*s
Naca
Passa
9 posters
AutorPoruka
Passa

Passa


Ženski Broj poruka : 13
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 12.12.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyPon Dec 13, 2010 2:08 am

Evo neki od mojih najnovijih radova Very Happy

Passa works. :P 6h6e6b
Passa works. :P Shakira6
Passa works. :P Shakira5v
Passa works. :P Rihannali
Passa works. :P Ronaldoom
Passa works. :P 14jc4df
Passa works. :P 11ca88w
Passa works. :P 20ibg55

Nadam se da vam se svidja Very Happy
Komm Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyPon Dec 13, 2010 8:55 pm

1.Prijatne su boje , sladak je rad , ali nikako nisi trebala staviti stroke oko nje . To najglasava greske u secenju , a uglavnom ne izgleda lepo .
2.Sladak je , fina ideja , ali mi se ne svidja kako je ona isecena .
3. Sladak je , samo da nije ovih brusheva okolo , ili da su bar bele boje .
4.Fin je , al mi se coloring ne svidja , prejak je .
5. Ovaj je najbolji . Bas mi se svidja sklop boja , to sivo - jarko crveno si bas dobro uklopila . Jedino mi se ne svidja talasasta linija koja ide oko njegove srednje slike . Umesto nje bih stavila neku finu svetlecu texturu .
6. Vide se greske u secenju , coloring nekako zut .
7. Fina ideja , ali mi se nekako ne svidja ova podloga za tekst . Takodje mi se ne svidja stil na tekstu , pogotovo outer glow .
8.Ovaj je jako interesantan , jedino mu coloring ( malo jaci ) nedostaje .

Sve u svemu , poradi na secenju i na coloringu . Sto se coloringa tice , trudi se da bude nekako veseliji , da izvuces sto vise boja , da razbijes monotoniju . Sto se tice secenja , tu ti ni ja ne mogu mnogo reci , posto ni ja nisam nikad bila preterano dobra u tome . Ja to radim tako sto dosta zumiram rad , uzmem gumicu i brisem , to je sve stvar vezbe , ali navici ces se posle nekog vremena . Biraj neke jednostavnije fontove , da nisu nesto preterano nacickani ni preterano dosadni . Sve je stvar vezbe . Imam osecaj da ces se brzo uvezbati i postati veoma dobra u ovome . ^.^

Lol , ne secam se da sam u zivotu napisala ovako dug post xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Jeca*s
Special member
Special member
Jeca*s


Ženski Broj poruka : 4409
Godina : 30
Reputation : 30
Datum upisa : 16.06.2008

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyPon Dec 13, 2010 10:03 pm

Slatki su, mislim, Naca ti je sve vec rekla Wink
Nazad na vrh Ići dole
Passa

Passa


Ženski Broj poruka : 13
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 12.12.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyUto Dec 14, 2010 8:17 pm

Hvala Smile
Ja radim 2-3 godine i imam vec izradjen neki svoj stil
Ne sijecem sve
Nesto uzmem samo onu gumicu sa sjenkama malo vecu i samo odrezem visak slike, a nekad idem bas u detalje
Ja sam nekako zadovoljna svojim radovim. Nije da se hvalim, nemam tu osobinu, ali to sam ja. Volim naglasiti neke nebitne stvari.
Sto se coloringa tice, ne radim ih bas puno. Uradim ih, ustvari, kad se sjetim. xD
I da, ja photoshopiram kad imam maste. Kod mene nije to ono: E, meni je dosadno, odoh malo PS-irat'. NE. Ja kad imam maste otvorim PS i radim. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptySre Dec 15, 2010 8:46 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img188/1063/ronaldoom.png ovaj je bas dobro uklopljen ^^
ostalii nisu losii, al mi se fontovi nekako ne uklapaju Very Happy sve u svemu okii ^^
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 16, 2010 3:51 pm

Ne bih rekla da si jos uvek stil izgradila . Stil je kad neko pogleda rad i kaze "Ovaj mora da je Passin , prepoznajem ovaj stil" . Ovaj forum postoji skoro 3 godine i za te 3 godine sam svaki rad prokomentarisala i mogu reci da sam videla mnogo skoro istih radova ( na istu foru ) . Stil se stice vezbom i stalnom zeljom za napretkom . Sto vise radova uradis sve vise ces svojih obelezja na njih ostaviti . Naravno da trebas da budes ponosna na svoje radove , mislim da je samopouzdanje jedan od glavnih faktora za uspeh , ali takodje trebas slusati kritike i poglede na rad iz tudjeg ugla . I meni se cesto desavalo da dobijem neku kritiku i da u sebi kazem " Ma ko je ovaj dziber , sta mi on zna pa da mi nesto tu laprda " , ali to stvarno mnogo pomaze . Ovo ti kazem iskreno , od srca , jer zelim da na ovom forumu ljudi sto vise nauce i da bolje rade . Very Happy
Inace , pocni da vezbas na coloringu , ja coloring vidim kao srce rada , bez njega je slika prazna i monotona . Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Nejt <3

Nejt <3


Broj poruka : 65
Reputation : 0
Datum upisa : 14.06.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 16, 2010 4:19 pm

Lepi su ti,imas neke radove gde tvoj potpis (passa) je prevelik sto mi se ne svidja..
Nazad na vrh Ići dole
Passa

Passa


Ženski Broj poruka : 13
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 12.12.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 16, 2010 7:52 pm

Naca ::
Ne bih rekla da si jos uvek stil izgradila . Stil je kad neko pogleda rad i kaze "Ovaj mora da je Passin , prepoznajem ovaj stil" . Ovaj forum postoji skoro 3 godine i za te 3 godine sam svaki rad prokomentarisala i mogu reci da sam videla mnogo skoro istih radova ( na istu foru ) . Stil se stice vezbom i stalnom zeljom za napretkom . Sto vise radova uradis sve vise ces svojih obelezja na njih ostaviti . Naravno da trebas da budes ponosna na svoje radove , mislim da je samopouzdanje jedan od glavnih faktora za uspeh , ali takodje trebas slusati kritike i poglede na rad iz tudjeg ugla . I meni se cesto desavalo da dobijem neku kritiku i da u sebi kazem " Ma ko je ovaj dziber , sta mi on zna pa da mi nesto tu laprda " , ali to stvarno mnogo pomaze . Ovo ti kazem iskreno , od srca , jer zelim da na ovom forumu ljudi sto vise nauce i da bolje rade . Very Happy
Inace , pocni da vezbas na coloringu , ja coloring vidim kao srce rada , bez njega je slika prazna i monotona . Smile

Slazem se sa tobom. Nisam se izrazila kao sam zeljela. Nisam mislila da imam svoj izgradjen stil, inace ne volim kada neko radi stalno i stalno na isti kalup. To mi je fkt dosadno. Vec mislila sam na to da imam neki stil rada u PS-u. Imam neke svoje nacine, mozz skroz freaky. Ne radim 'onako kako sam naucila u tutorijalima'. Tu uzimam neke cake i onda trazim neke lakse nacine, meni jednostavnije i mozz ljepse. Uvijek u neki tut-work ubacim nesto svoje. Very Happy
I nisam bas najbolji primjer za samopouzdanje. To nisam ja! xD
Vec bila sam i prije ovoga na par foruma o PS-u, ali i na nekim drugim sam izlagala svoje radove. Kako su ljudi komentarisali, vidjela sam da im se svidja moj nacin rada. Dobivala sam pohvale od nekih vec izgradjenih graficara, a to mi je vec malo podiglo samopouzdanje.
Sto se coloringa tice, nije da ih ne volim raditi. Ali nekad fkt imam osjecaj da su neke slike lijepe onakve kakve su u orginalu i da ih uopste ne treba mijenjati.
Ali nekad ih i jednostavno zaboravim. Vise se bavim nekim detaljima. Very Happy
I da... sa texturama jaaako volim raditi. Very Happy

@Nejt: Hvalaa Smile

uuh koliki post :O
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 16, 2010 10:30 pm

Da , bila sam i ja na nekim drugim forumima , i kad sam bila cisti pocetnik dobijala sam komentare tipa " Super , extra , fantasticno radis " . To dosadi i ne znam zasto , ali ovo je jedini forum gde mi ljudi kazu iskrene komentare " Brate , ne svidja mi se , nisi to dobro odradila " i tako to , iako sam sa clanovima ovog foruma jako bliska...
Ako uradis lep coloring slika ce 100 % biti lepsa , samo vezbaj na njemu , na pocetku nece izgledati toliko lepo , nije ni meni , ali posle ce super biti . Dok sam se bavila fan artom to mi je bio omiljeni deo rada Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Passa

Passa


Ženski Broj poruka : 13
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 12.12.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 16, 2010 11:15 pm

Naca ::
Da , bila sam i ja na nekim drugim forumima , i kad sam bila cisti pocetnik dobijala sam komentare tipa " Super , extra , fantasticno radis " . To dosadi i ne znam zasto , ali ovo je jedini forum gde mi ljudi kazu iskrene komentare " Brate , ne svidja mi se , nisi to dobro odradila " i tako to , iako sam sa clanovima ovog foruma jako bliska...

Ma znam na sta mislis, to vise i ne brojim.
I da, radi toga sam skoro i jedino trazila neki drugi forum, da cujem iskrena misljenja razlicitih ljudi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir
Special member
Special member
Vladimir


Muški Broj poruka : 2544
Godina : 30
Location : Subotica
Reputation : 6
Datum upisa : 19.10.2008

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyČet Dec 23, 2010 11:30 am

nisu losi ali moras da biras lepse fontove i coloringe Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.plavicuperak.tk
BrookeBeckham

BrookeBeckham


Ženski Broj poruka : 54
Reputation : 0
Datum upisa : 21.12.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptySub Dec 25, 2010 11:51 am

^^ Slazem se sa Vladimirom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Taki

Taki


Ženski Broj poruka : 232
Location : Negde iza dugeee :)
Reputation : 2
Datum upisa : 25.05.2011

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyPet Maj 27, 2011 12:04 am

Simpa su
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P EmptyPet Maj 27, 2011 5:17 pm

Svidaju mi se radovi, jedino na nekoliko njih je losa kvaliteta slika... i eksperimentiraj s coloringom, puno bolje sve izgleda uz dobar coloring.. isto vrijedi i za fontove. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Passa works. :P Empty
PočaljiNaslov: Re: Passa works. :P   Passa works. :P Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Passa works. :P
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My works *shy*
» My works :))
» Nosferatu works
» Dumblewhore's works :)
» Works by Sara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: