Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Animacija Unutar blenda

Ići dole 
+29
Isabella Swan
Marko
MISA
Sweet Nadja
|*Kiki*|
Jeca*s
*Tijana*
~Miss Tete~
-Nix-
Wwinner
SnG
Ivana99
~♥JuLiE♥~
Pepeljuga
Annie Dipsi
*.*-@ndre@dizd@r-*.*
*Selena Gomez*
Sexy
^*Con^*Ucker^*
Bella Swan
Vladimir
Dul_Mixy
Mr. Wyatt
Naca
\m/AnnY\m/
Wlajky
*_Ina_*
Kejdza
Rap_Legend
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyNed Jan 02, 2011 1:24 pm

pa ne moze taj format da ucita xD pogledaj koje moze, pa konvertuj u neki od njih xD
Nazad na vrh Ići dole
Iwcii

Iwcii


Ženski Broj poruka : 85
Reputation : 0
Datum upisa : 17.10.2010

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyNed Jan 02, 2011 1:31 pm

ok :)xD
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyNed Jan 02, 2011 2:18 pm

Ne moze animacija u 7.0 , samo CS2 uz imageready . Verzije iznad CS2 ne trebaju imageready , jer se animacija u samom photoshopu moze napraviti . Sve ti je isto samo preskoci taj korak gde ti govori da ukljucis IR Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Iwcii

Iwcii


Ženski Broj poruka : 85
Reputation : 0
Datum upisa : 17.10.2010

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyNed Jan 02, 2011 4:02 pm

ja sam sad uradila u imageready-u cs2 i ne moze :/ opet kaze ono ,,could not complete this operation because this is an unknow file format,,...nzm poqsacu da prebacim u neki drugi format ali ikonica videa je kao neki plavi tv i pise MOV na njemu Sad((
Nazad na vrh Ići dole
suzana83

suzana83


Ženski Broj poruka : 18
Godina : 40
Location : Užice
Reputation : 0
Datum upisa : 25.09.2010

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyNed Jan 16, 2011 11:37 pm

Ma nikako ne mogu da spojim blend sa animacijom... Napravila sam i jedno i drugo ali ubih se tražeći način.... Mislim da bi mi ispalo ekstra kada bih to sve spojila. Radim u cs5, ima li ko kakvu pomoć o tome...
p.s. i kako da uradim save as? Thnks.... Idea
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyPon Jan 17, 2011 2:12 am

Jesil isla sve po tutorijalu ?
Save for web and devices
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
suzana83

suzana83


Ženski Broj poruka : 18
Godina : 40
Location : Užice
Reputation : 0
Datum upisa : 25.09.2010

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyPon Jan 17, 2011 2:27 am

Jesam. Sama animacija uspe, ali bez blenda. Ne mogu da ukapiram samo to što je na njenom IR prikazan transparent (u tutorijalu) kada spoji te dve stvari, a meni u nema transparenta nego 100x75 anim, a nasumično stavim blend na nju i kada je snimim u web neće. Sigurno negde grešim, ali pojma nemam gde...
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyPon Jan 17, 2011 7:27 pm

Ja te ne shvatam baš najbolje . Da bi dobila i ti transparent veći idi na image>>canvas size . Jel možeš da slikaš ekran ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
suzana83

suzana83


Ženski Broj poruka : 18
Godina : 40
Location : Užice
Reputation : 0
Datum upisa : 25.09.2010

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyPon Jan 17, 2011 11:15 pm

eeeeee..... samo je jedna reč bila dovoljna i jedan klik... :DD https://2img.net/r/ihimizer/i/browserpreviewtmp.gif/
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyUto Jan 18, 2011 12:10 am

Lepo ^.^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Nerrka :P

Nerrka :P


Ženski Broj poruka : 4
Reputation : 0
Datum upisa : 06.04.2011

Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 EmptyČet Maj 05, 2011 9:44 pm

a gdje mogu naci ovu sliku sa ovi trakama za film...nezz kako drugacije objasniti
Animacija Unutar blenda - Page 4 3picuz9
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Animacija Unutar blenda   Animacija Unutar blenda - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Animacija Unutar blenda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Potpisi/Wallpaperi/Animacije-
Skoči na: