Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Piper Halliwel banner

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Stefy

Stefy


Muški Broj poruka : 177
Godina : 27
Location : Kladovo, Srbija
Reputation : 0
Datum upisa : 04.11.2009

Piper Halliwel banner Empty
PočaljiNaslov: Piper Halliwel banner   Piper Halliwel banner EmptyPet Jan 15, 2010 2:05 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Piper Halliwel banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Piper Halliwel banner   Piper Halliwel banner EmptyPet Jan 15, 2010 1:13 pm

Boje i coloring : Lep je coloring , ali mi je nekako previse bled i zagusen . Ne svidja mi se to sto si u selective colors>>blacks izvukao tu zelenu , lepse bi bilo da je crna
3/5
Texture i brushevi : Ta svetleca textura iznad mi se ne svidja , ne svidja mi se sto joj ide preko lica . Ne svidja mi se ni textura za pozadinu , nekako mi je neukusna , lepse je kad koristis neke jednostavnije . Ni taj brush mi se ne svidja , ljubicastom bojom odudara od zelenog rada .
2/5
Font : Meni se font ne svidja , ali se uklopio u rad
4/5
Ideja : Lepa je ideja , mada je moglo nesto orginalnije
3/5
Ostalo : ne vidim druge greske
5/5

Zavrsni komentar : Pa , OK je rad , ali mozes ti to dosta bolje . Nekako mi je neuklopljeno saren , boje nisi dobro sklopio . Vezbaj , trudi se da koristis neke jednostavnije texture neutralnih boja , na njima sve lepse stoji i izgleda . Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
 
Piper Halliwel banner
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena banner
» Banner sa Prue
» Majli Banner
» Selena Gomez Banner
» Snow banner

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: