Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alyssa Milano Wallpaper

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Ps-ManijakxD

Ps-ManijakxD


Muški Broj poruka : 161
Godina : 27
Reputation : -1
Datum upisa : 29.07.2010

Alyssa Milano Wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Alyssa Milano Wallpaper   Alyssa Milano Wallpaper EmptyČet Dec 02, 2010 9:56 pm

Alyssa Milano Wallpaper Wall
Nazad na vrh Ići dole
http://williamyjencarlos.serbianforum.info/
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Alyssa Milano Wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa Milano Wallpaper   Alyssa Milano Wallpaper EmptyPet Dec 03, 2010 12:12 am

Boje i coloring: Lepe su boje , interesante . Mozda nisi bas najbolje uklopio coloring sa texturom , trebao si raditi coloring na celoj slici zajedno , tako bi se lepse uklopilo .
Ocena: 3/5
Texture i brushevi: Pozadina mi je nekako prazna i tamna za tako svetao coloring . Mozda si trebao dodati neki splatter da razbije monotoniju ili nesto tako .
Ocena: 2/5
Ideja: Malo praznjikava
Ocena: 3/5
Font: Nekako neuklopljen . Trudi se da biras neke jednostavnije fontove ,ali ne toliko jednostavan kao njeno ime . Ovaj drugi je lepsi .
Ocena: 3/5
Ostalo:Vide se greske pri secenju . Takodje ova narandzasta linija je jako slabo uklopljena . Ovo by Stefan je preveliko i nije na dobroj poziciji .
Ocena: 2/5

Zavrsna ocena: 13/25

Zavrsni komentar: Znam da su ispale slabe ocene , ali ne daj da te to obeshrabri . Samo nastavi da vezbas . mali savet : glavna stvar pri radu je ideja . Ako imas dobro razvijenu ideju ne mora ni da bude nesto savrsen ili tako nesto , vec je najvaznije da bude interesantan , to je pola posla . Ja sam inspiraciju dobijala tako sto sam gledala radove nekih dobrih pohotoshopera . To daje inspiraciju . Rad je nekako praznjikav i textura i coloring nisu u skladu , to su mu glavne mane . Nastavi vezbati i nema sumnje da ces brzo postati veoma dobar u ovome . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Ps-ManijakxD

Ps-ManijakxD


Muški Broj poruka : 161
Godina : 27
Reputation : -1
Datum upisa : 29.07.2010

Alyssa Milano Wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa Milano Wallpaper   Alyssa Milano Wallpaper EmptyPet Dec 03, 2010 2:48 pm

Hvala zadovoljan sam moze LOCK!
Nazad na vrh Ići dole
http://williamyjencarlos.serbianforum.info/
Sponsored content





Alyssa Milano Wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa Milano Wallpaper   Alyssa Milano Wallpaper Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alyssa Milano Wallpaper
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alyssa Milano wallpaper
» GaGa Wallpaper
» Milan Stankovic wallpaper
» wallpaper by:Kaba
» Kate Hudson wallpaper

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: