Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alyssa Milano wallpaper

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mr. Wyatt
Special member
Special member
Mr. Wyatt


Muški Broj poruka : 2789
Godina : 29
Reputation : 5
Datum upisa : 16.08.2008

Alyssa Milano wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Alyssa Milano wallpaper   Alyssa Milano wallpaper EmptyNed Nov 15, 2009 12:10 am

Alyssa Milano wallpaper Alyssamilano.th
Ovo je najnoviji wallpaper...I ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http:///charmed4ever.forumotion.net
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Alyssa Milano wallpaper Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa Milano wallpaper   Alyssa Milano wallpaper EmptyNed Nov 15, 2009 1:28 pm

Boje i coloring: Super je coloring , dobio si neku finu i blagu boju , to mi se svidja . Jedino mi je neuklopljen ovaj deo sa tekstom . Ne svidja mi se takodje sto ti je na skoro svim radovima taj isti coloring , pokusaj nesto drugacije .
Ocena: 4/5
Textyre i brushevi: Svidja mi se pozadina , ni ta traka nije losa , sve texture su fino uklopljene . Sto se tice brusheva moje ostro oko primecuje samo ovaj rising sun , koji lepo stoji uz sliku , ali bolje bi bilo da je preko celog wallpapera , ne samo u cosku , jer se pomalo i vidi prelaz izmedju njega i texture .
Ocena: 4/5
Ideja: Fina je ideja , mada mi se cini da cesto takve koristis , pokusaj nesto dosta drugacije
Ocena: 3/5
Font: Znam da je fora da bude taj charmed font , ali on se nikako ne uklapa i preporucila bih ti da ga izbegavas . Takodje je lose odradjeno to iza fonta , te boje .
Ocena: 2/5
Ostalo: Znam da ti ovo cesto govorim , ali pokusaj da malo bolje rasporedjujes te slike osobe na radu . Nekako mi sve te slike deluju razbacano , a inace to je jedina mana koju vidim ( sem ovih koje sam gore navela ) .
Ocena: 4/5

Zavrsna ocena: 17/25

Zavrsni komentar:
Pa , rad mi zasluzuje nesto izmedju 3+ i 4 . Rad je poprilicno dobar ali poenta je sto stojis na jednoj tacki . Pravis iste coloringe za sve radove , svi imaju skoro istu ideju , slike su slicno rasporedjene ... Pokusaj da uradis nesto novo , nesto zanimljivije , nesto upecatljivije Alyssa Milano wallpaper Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
 
Alyssa Milano wallpaper
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alyssa Milano Wallpaper
» GaGa Wallpaper
» Milan Stankovic wallpaper
» wallpaper by:Kaba
» Kate Hudson wallpaper

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: