Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 something like that

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: something like that   something like that EmptyPon Jan 02, 2012 1:06 pm

ovo baš nij ni wapllapepr ali ni potpis no nekako se najviše uklapa ovdje

evo ovu sam sliku napravila isključivo od brusheva i irezala sam repove.Slika mi se baš pretjerano ne sviđa no ovdje sam je stavila da mi kažete što nevalja da znam napraviti bolje za sljedeći put.

something like that Brusheviirepovisirenaco


iskrneo ove peraje mi se baš i ne uklapaju no neznam kako da ih ljepše uklopim?
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 02, 2012 5:14 pm

Jel' ti ovo prvi rad? Za prvi je dobar. Međutim, ima par stvari na koje bi trebala obratiti pažnju. Prva je da slike koje koristiš nikad ne uvećavaš jer im to mnogo smanjuje kvalitet. Kada ih smanjuješ uve drži "constrain proportions" opciju uključenu (da se visina i širina srazmerno smanjuju). Takođe vežbaj još sečenje (preciznost dolazi vežbom). Ostalo je za prvi rad OK. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 02, 2012 7:28 pm

ništa nisam povečavala zapravo obratno smanjivala sam xD
šo se tče sjenjčanja njega sam koristla kod svega osm rpova mada znam da trebam još raditi na tme
I da t mi je prvi takav rad
Nazad na vrh Ići dole
♫_Tea_♫

♫_Tea_♫


Ženski Broj poruka : 242
Reputation : 18
Datum upisa : 03.04.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyUto Jan 03, 2012 12:56 pm

Dobar je rad, nema puno grašaka, samo pazi koje ti je tijelo naprijed koje nazad, jer npr. ovdje onaj plavi rep prelazi preko naranđastog iako je iza njega. I ima koja mala greškica u blendanju, ali to se primjeti samo kada se uveća
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyUto Jan 03, 2012 5:18 pm

Dakle, rep koji je u prvom planu nije dobro sjecen?! ako je brush, onda neznam kakv je to brush s takvom greskom, drugo, zuti rep nije dobro uklopljen, trebala si mu malo smanjiti prozirnost ..i vidjela sam sad jos jednu gresku, plavi najudaljeniji rep svojom perajom prelazi malo preko najblizeg prvog repa s prednje strane..dakle to je prostorna greska..inace, zrake svjetlosti i kapljice vode su super odradene i jako mi se svida ideja, da je vece rezolucije, bio bi to lijep wallpaper.. samo vjezbaj i svakim radom ce biti bolje..Wink Smile
Nazad na vrh Ići dole
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyUto Jan 03, 2012 10:11 pm

hvala na savjetima; primjeniti ću ih za sljedeći put.Imam samo par pitanja za isabellu :
1.kad spominješ da rep nije dobro isječen na koji točno misliš na ovaj točno u sredini i što nije dobro isječeno?
2napisala si da treba smanjiti prozirnost žutom repu?jel misliš na ovog sa desne strane ili ljeve jer ako misliš na ovog sa desne str onda baš i ne kužim zašto bi mu smanjivala prozirnost?Ja bi mu možda još i povečala prozirnost?
Nazad na vrh Ići dole
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 12:24 pm

ovo je moj prvi potpis.Prvi je možda onako kako bi trebao na kraju izgledati no stavila sam i ostale 3 varijante iz razloga mi kažete koja je od tih 4 najbolja i što da popravim

potpis 1
something like that Potpis1u



potpis 2
something like that Potpis2



potpis 3
something like that Potpis3



potpis 4
something like that Potpis4

Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 4:26 pm

Simpatično se uklopio sa pozadinom. Bolji su ovi bez teksta, jer se tekst ne uklapa. Trebala bi pogledati po koji tutorijal, da bi naučila poneki efekat i neke osnove pravljenja potpisa i ostalog. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 4:28 pm

aha i meni je ljepše bez teksta
a što se tiće tutoriala i efekata znaš možda di ima neki dobar?
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 4:31 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Saphira

Saphira


Ženski Broj poruka : 40
Reputation : 1
Datum upisa : 21.12.2011

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 4:41 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that EmptyPon Jan 09, 2012 5:32 pm

Slatki su,samo ne smanjuj vidljivost slike,jer se vidi textura na licu....Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Sponsored content





something like that Empty
PočaljiNaslov: Re: something like that   something like that Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
something like that
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: