Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miley skin rad

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
CC fashon

CC fashon


Ženski Broj poruka : 35
Reputation : 0
Datum upisa : 07.02.2011

Miley skin rad Empty
PočaljiNaslov: Miley skin rad   Miley skin rad EmptyPon Feb 07, 2011 2:49 pm

Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Miley skin rad Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley skin rad   Miley skin rad EmptyPon Feb 07, 2011 5:10 pm

Boje i coloring: Lep je sklop boja , ali ne sviđa mi se coloring , nekako mi je previše ljubičast i neprirodan .
Ocena: 3/5
Ideja: Nekako mi nije maštovita . Prazno mi je nekako sve i kako da kažem standardno .
Ocena: 3/5
Font: Font je OK , ali si trebala neki efekat staviti na tekst .
Ocena: 3/5
Ostalo: Slabo je isečena slika , pogotovu tamo kod kose , izgleda kao neke grane . Youtube i facebook sličice se ne uklapaju . Trebala si boju prilagoditi bojama na kojim si već radila ( koje su u ovom slučaju ljubičasta i zelena ) . Na vrhu deo za anvigacije je prevelik . Rad mi je nekako prazan , da ne kažem dosadan . Trebaš poraditi na tome da bude maštovito i interesantno ljudima , jer je to glavni cilj ove umetnosti . Ali samo vežbaj , gledaj neke dobre tuđe radove i sve će se popraviti . Smile
Ocena: 3/5

Zavrsna ocena: 12/20

Zavrsni komentar:
Znači sva poenta grafičkog dizajna je mašta . Trudi se da raviš lepe dizajne i lepe radove , a iskustvo će doći vremenom i vežbom . Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
 
Miley skin rad
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Balkan Logo
» Punbb skin za MPS (LIETP)
» Miley Cyrus
» Miley Cyrus Signature
» Miley Cyrus Balkan Logo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: