Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)

Ići dole 
+2
Jeca*s
Naca
6 posters
AutorPoruka
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 3:16 pm

10 najzanimljivijih budilnika koji će vas sigurno probuditi

Akoimate problema sa ustajanjem i ukoliko previše često pritiskate opciju“Odremaj” na vašem mobilnom telefonu, koji vam daje lažnu nadu damožete još da spavate, i ukoliko se posle svega toga budite uposlednjem trenutku i kasnite na posao ili školu, onda su budilnici saove liste za vas. Oni su dosadni, iritirajući, ali i užasno kreativni izanimljivi i garantovano će vas svako jutro probuditi.


10. Tihi budilnik

Ovoje, verujemo, najbolji način da se probudite. Ukoliko, kao većinaljudi, ne podnosite zujanje, pištanje i ostale zvukove koje budilniciispuštaju, probajte sa ovim tihim. Funkcioniše tako što nositenarukvicu koja u vreme buđenja počinje da pravi vibracije koje će vasnežno izvesti iz sna. Ukoliko poželite da još malo odremate, moraćeteda prodrmate ruku. Svaki sledeći put biće potrebno više pokreta kako biprodužili vreme dremanja.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Eff8d211tihi




9. Ustanite ranije i uštedite

Ovaj budilnik vas neće samo probuditi već će vas i naterati da malo uštedite. Jedini način da ga ućutkate je da mu date novčić.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 49f075cc9kasicapra



8. Na noge lagane!

Nemaleškarenja i gubljenja vremena! Novi dan se radja! Budilnik zvoni, ajedini način da ga ućutkate je da stanete na njega… Samo nemojte da sebacite nazad u krevet…

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Ebbf85498ustanite



7. Za one koji stvarno ne podnose budilnike

Akosvako jutro poželite da bacite budilnik koji vas tako nemilosrdno budibaš kad je najslađe, onda kupite ovaj sat-loptu na kojem ćete morati daiskalite vaš bes prema svim budilnicima sveta kako bi ga ućutkali.Bacite ga svom snagom prema zidu…

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 78a7bfb37fudbalska



6. Viseći budilnik

Vi spavate, a on počne da pišti iznad vaše glave… Podignete ruku i pritisnete magično dugme koje vam daje još par minuta…
Srećniste što vas je ostavio na miru.. Ali posle par minuta opet istiiritirajući zvuk… Opet krenete da ga dohvatite i pritisnete ono magičnodugme, ali uhh.. sad je već malo više… Istežete se i ponovo ućutkujetealarm… Posle par ciklusa shvatate da već polako skačete po krevetu dabi dohvatili čarobno dugme.. Ovaj viseći budilnik, naravno, odnosipobedu…

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) F3bfff16sfera




5. Budilnik-slagalica

Toje budilnik koji će vas probuditi tako što će u podešeno vreme baciti 3dela slagalice u vazduh. Da bi ga ućutkali, morate da nađete ova tridela i vratite ih na svoje mesto. Posle toga vam verovatno više nećebiti do spavanja.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 252bcd45slagalica



4. Leteći budilnik

Kada se aktivira, ovaj budilnik će početi da leti po sobi, a vaš zadatak će biti da ga, naravno, uhvatite i isključite. Srećno!

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Ce023ecd4leteci




3. Budilnik-BOMBA

Akoimate rodjaka, cimera ili druga koga ni topovi ne mogu probuditi,kupite ovaj budilnik-bombu za nekih 15 eura i misija će biti izvršena.Jednostavno izvucite osigurač i uz “Fire in the hole” bacite bombu uspavaću sobu. Nakon deset sekundi neverovatno iritirajući zvuk ćepočeti da se širi po sobi i vaša “žrtva” neće znati gde se nalazi.Jedini način da se ova “bomba” deaktivira je da se vrati osigurač, kojise na spavačevu žalost, nalazi kod vas.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 1442ee173bomba




2. Igranje skrivalice od ranog jutra

Ovasimpatična spravica će ubrzo postati vaš najveći neprijatelj i to onogtrenutka kada mu kažete (naravno, pritiskom na dugme) da hoćete daodremate još 5 minuta. On će to shvatiti kao da ste mu rekli da želiteda se igrate skrivalice. Izleteće sa stola i naći neko skriveno mestoodakle će se ponovo aktivirati. Dok ga pronađete i isključite verovatnovam više neće biti do spavanja.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 5a1d398a2clocky



1. Samo ti spavaj…

Svivole da odremaju “još samo 15 minuta” tako što pritisnu dugme “Odremaj”na svom mobilnom telefonu. Ako to dugme pritisnete na ovom alarmu, onće se preko WiFi mreže povezati na internet i skidaće sa vašeg onlajnračuna novac i darovati ga u donacije raznim neprofitnim organizacijamakoje mrzite. Konfiguriše se jednostavno i jako brzo postaje najvećineprijatelj vašeg sna.

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 71f1f5310donacija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Jeca*s
Special member
Special member
Jeca*s


Ženski Broj poruka : 4409
Godina : 30
Reputation : 30
Datum upisa : 16.06.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 5:44 pm

ahaha,kako je dobro. neki ljudi su bas kreativni Smile
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 6:03 pm

ja bih najvise volela da imam ovaj prsten Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Jeca*s
Special member
Special member
Jeca*s


Ženski Broj poruka : 4409
Godina : 30
Reputation : 30
Datum upisa : 16.06.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 6:09 pm

meni najbolji onaj sto stanes na njega...
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 6:16 pm

da , to je efikasno . a najjace da se ganjas po sobi sa onim letecim 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
OGGY

OGGY


Muški Broj poruka : 504
Godina : 29
Reputation : 1
Datum upisa : 10.08.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 7:04 pm

Ahahahhaha, najjace je ovo kad moras da ubacis pare da bi se ugasio!
Hocu ja to!!! :DDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.models.homegoo.com
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyNed Sep 12, 2010 7:40 pm

pitanje je dal mozes posle da ih uzmes ponovo 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) 639880
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
SaraஜLucero

SaraஜLucero


Ženski Broj poruka : 193
Reputation : 1
Datum upisa : 16.07.2010

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptySub Okt 16, 2010 4:56 pm

Haha,meni je najzanimljiviji onaj sto moras da stanes na njega da se ugasi XD
Nazad na vrh Ići dole
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyČet Jan 20, 2011 1:01 am

Meni ni onaj kao bomba ne bi pomogao...tenk da prodje pored mene necu cuti...Very Happy
A bas bi mi dobrodosao onaj kao lopta,posto ne znam koliko ce moj siroti tgelefon jos izdrzati lupanja o zid..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyČet Jan 20, 2011 1:54 am

Mene probude , ali ja ih ugasim i nastavim da spavam xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyČet Jan 20, 2011 2:11 am

Ja mojk siroti telefon tresnem o zid i nastavi da spavam Very Happy
ja inacde spavam do 2 popodne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptyČet Jan 20, 2011 1:27 pm

Pa i ja se preko raspusta budim oko 10-11 , ali skola mi pocinje u pola 8 , pa tada ok opola 7 se budim ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
anja98
Special member
Special member
anja98


Ženski Broj poruka : 1639
Godina : 25
Reputation : 10
Datum upisa : 30.09.2008

10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) EmptySub Jan 22, 2011 1:51 am

axaxa..akok je extra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://artcorner.justforum.net/
Sponsored content





10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: 10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)   10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
10 najzanimljivijih budilnika koji ce vas sigurno probuditi :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji photoshop koristite ?
» Koji browser koristite ?
» Najbolji rad koji ste uradili?
» Otkriveni objekti u svemiru koji idu prema Zemlji
» Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Off PS :: Off deo/Forum caffe :: Zanimljivosti-
Skoči na: