Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maria Del Cerro sig.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jan4e1207

jan4e1207


Broj poruka : 110
Reputation : 0
Datum upisa : 09.09.2009

Maria Del Cerro sig. Empty
PočaljiNaslov: Maria Del Cerro sig.   Maria Del Cerro sig. EmptyUto Feb 16, 2010 1:36 am

Maria Del Cerro sig. 5vnfdl
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Maria Del Cerro sig. Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Del Cerro sig.   Maria Del Cerro sig. EmptyUto Feb 16, 2010 7:53 pm

Boje i coloring: zbog te texture sve je previse bledo , ali boje su inace OK
Ocena: 3/5
Texture i brushevi: Ne svidjaju mi se uopste texture , pogotovu ta bleda textura koja je po meni pokvarila rad . Takodje mi se ne svidja taj brush srce gore .
Ocena: 2/5
Ideja: Nije losa ideja , ali ne preterano mastovita
Ocena:3/5
Font: Fontovi su super , bas po mom ukusu , sva tri fonta a i lepo si ih uklopila
Ocena: 5/5
Ostalo: Ne svidja mi se to by Jenny to Maya , nekako je previse uocljivo , mnogo bi bolje bilo da je sve u jednom redu i da si ga stavila negde u uglu , posto to ne treba mnogo da se istakne , vec samo da bude neko obelezje rada .
Ocena: 4/5

Zavrsna ocena: 17/25

Zavrsni komentar: Lep je rad , ali po meni ta bleda textura ga je unistila . U sustini , ti imas dosta boljih radova . Simpatican mi je zbog tih slova Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
jan4e1207

jan4e1207


Broj poruka : 110
Reputation : 0
Datum upisa : 09.09.2009

Maria Del Cerro sig. Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Del Cerro sig.   Maria Del Cerro sig. EmptySre Feb 17, 2010 11:01 pm

Zadovolna! Moze Arhiva
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maria Del Cerro sig. Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Del Cerro sig.   Maria Del Cerro sig. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maria Del Cerro sig.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: