Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^

Ići dole 
+9
|*Kiki*|
-MiCa-
K & M=>4-ever
Spirit Crusher
anja98
Kiss me or Kill me
Naca
Ana Marija
Isabella Swan
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^   Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:58 am

Hvala..Very Happy ma ja volim eksperimentirati s kosom.. trenutna frizura je kovrcava (takva mi je kosa prirodna) sa dugim siskama... trenutno imam u planu postati crvenokosa..Very Happy vidjet cemo hocu li... jedini problem koji trebam rijesiti je mama..-.- nije bas sklona dopustanju takvih stvari..:/
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^   Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:27 pm

Haha, moja bi se mene odrekla kada bih je to pitala lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^   Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:39 pm

Hahah..Very Happy i moja je mene skoro..samo dobra stvar je u tome sto ju ja najcesce ne pitam..Very Happy pretprosle godine sam samo uzela pare i osla kod frizerke bez maminog znanja, nebi to bilo toliko glupo i nepromisljeno da nisam osla s duuuuugom kosom do struka a vratila se sa kratkom i krvavocrvenim pramenovima.. tocno se sjecam reakcije kad sam usla u kucu, prala je suđe i kad me vidjela ispo joj je tanjur..xD i onda sam naravno tjedan dana slusala njena pametovanja.. al pomirila se s činjenicom da joj kćer liči na papagaja.. cepanje lol!
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^   Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 1:31 pm

A moji meni stalno zvocaju da se ošišam na kratko. A ja neću. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Sponsored content





Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^   Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije za ljude koji se mogu lako uplasit..^^
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kako zezati ljude kada pada sneg
» Koji photoshop koristite ?
» Koji browser koristite ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Welcome :: Predstavljanje/Introduction :: Slike članova/Your photos-
Skoči na: