Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 mojih par radova

Ići dole 
+4
Naca
Isabella Swan
Ana Marija
mkajkut
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
(c)micy

(c)micy


Ženski Broj poruka : 577
Godina : 25
Reputation : 3
Datum upisa : 12.12.2009

mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 8:55 pm

Ova sa macom je baš slatka (:
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 EmptyČet Jul 14, 2011 12:33 am

Gle barbara, ja mrzim JB ali necu stati u morenovu obranu zbog toga, ja recimo volim mali milijon stvari koji drugi ne vole, ali sutim kada ismijavaju te stvari(ili se pak maknem iz njihova drusta.. ILI se naucim na to da nevoli svatko isto sto i ja volim), jer vecina toga nije zlonamjerna, osim toga nemozes protiv necijeg odabira i ukusa.. takoder, ova njegova zadnja slika nema veze s JB.Ove ostale s JB su obicne sale, kao sto ima puno smijesnih i provocirajucih slika za sumrak recimo.. a ja sumrak obozavam, a na te smijesne slike jednostavno se nasmijem i to je to.. takoder je nepristojno napadati nekoga zbog njegovog osobnog misljena ili pak zbog toga sto ne dijelite jednako misljenje,.. jer svi ljudi imaju pravo na svoje misljenje i svoj vlastiti odabir i ukus... inace odoh u offtopic.

Moreno, sam ti ja lijepo rekla da ces uspjet nesto i da nije tako tesko raditi u PS-u:D al vidim ja, krenulo je tebi super..Wink znas da volim tvog lukasa, kolko god on sugav bio..slatki je..Very Happy i ona druga tvoja macka je super,.. a inace sto se tice PS-a ok si odradio.. naucit ces ti to i bolje s vremenom! Wink

p.s. pogledaj tutoriale na forumu, kreni od najlaksih..Wink

i da, ne sjecam se kad sam zadnji put napisala ovoliko dug post. dala sam si truda..xD
Nazad na vrh Ići dole
mkajkut

mkajkut


Muški Broj poruka : 26
Godina : 27
Location : Jasenovac
Reputation : 2
Datum upisa : 06.11.2010

mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 EmptyNed Jul 17, 2011 11:53 pm

Cure hvala Very Happy

Valy, udaj se za mene ;D
bit ce nesto od mene, bar se nadam Very Happy
a ne nije dugačak post Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Barbara :)

Barbara :)


Ženski Broj poruka : 219
Reputation : 9
Datum upisa : 24.09.2010

mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 EmptyPon Jul 18, 2011 1:11 pm

Znam,svako ima svoj ukus al ono.
i btw slatka ti je mačka :3
Nazad na vrh Ići dole
mkajkut

mkajkut


Muški Broj poruka : 26
Godina : 27
Location : Jasenovac
Reputation : 2
Datum upisa : 06.11.2010

mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 EmptyPon Jul 18, 2011 5:31 pm

to volim cut Very Happy
fala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mojih par radova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: mojih par radova   mojih par radova - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
mojih par radova
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pregled radova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: