Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ou maj gad <3

Ići dole 
+22
Rihanna Girl
-MiCa-
CC fashon
Spirit Crusher
Ninny
Ivana99
Mouse
SaraஜLucero
amourdesirexo
Vladimir
(c)micy
BrookeBeckham
anja98
Nejt <3
Marko
Junsu.T
Jeca*s
Ana Marija
Naca
Isabella Swan
Neyra
Wwinner
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyNed Avg 14, 2011 11:49 am

Znam da sam zardjala xDD
A zbog toga mi se i ne da raditi xDD
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyNed Avg 14, 2011 12:06 pm

Pogledaj po neke jake radove na deviantartu. Jeil razmišljala da pređeš u GFX ili neke abstract radove? Imaš osnove za to, a zanimljivo je i imaćeš volju da radiš svaki dan. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyNed Avg 14, 2011 2:22 pm

Naca ::
Pogledaj po neke jake radove na deviantartu. Jeil razmišljala da pređeš u GFX ili neke abstract radove? Imaš osnove za to, a zanimljivo je i imaćeš volju da radiš svaki dan. xD

Uhh. GFX me ne privlaci xD
aa abstract mozda, al ja vise volim fan art xDD
Nazad na vrh Ići dole
anja98
Special member
Special member
anja98


Ženski Broj poruka : 1639
Godina : 25
Reputation : 10
Datum upisa : 30.09.2008

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyNed Avg 14, 2011 4:05 pm

Wwinner ::
prvi rad posle 3 meseca.
http://hitskin.com/themes/17/64/51/i_logo.png

ovako...1. zamerka secenje glavne slikee :PP nije najbolje isecena 3:) xD
inace ovako je slika okej lepa je jedino to moda sto mi odskace ovaj kostur...ili..ma nzm..al ti to mes i bolje ;D
Nazad na vrh Ići dole
http://artcorner.justforum.net/
Mare

Mare


Muški Broj poruka : 412
Godina : 27
Reputation : 8
Datum upisa : 07.11.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyNed Avg 14, 2011 11:16 pm

Nekako mi prejak coloring na novom radu, neprirodan je sav.

Wwinner ::
Naca ::
Pogledaj po neke jake radove na deviantartu. Jeil razmišljala da pređeš u GFX ili neke abstract radove? Imaš osnove za to, a zanimljivo je i imaćeš volju da radiš svaki dan. xD

Uhh. GFX me ne privlaci xD
aa abstract mozda, al ja vise volim fan art xDD


Pa nikad nećeš biti bolja ili nikad nećeš imati inspiracije ako ne probaš nešto novo. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://design4you.forumotion.com/
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyPon Avg 15, 2011 3:55 pm

Mare ::
Nekako mi prejak coloring na novom radu, neprirodan je sav.

Wwinner ::
Naca ::
Pogledaj po neke jake radove na deviantartu. Jeil razmišljala da pređeš u GFX ili neke abstract radove? Imaš osnove za to, a zanimljivo je i imaćeš volju da radiš svaki dan. xD

Uhh. GFX me ne privlaci xD
aa abstract mozda, al ja vise volim fan art xDD


Pa nikad nećeš biti bolja ili nikad nećeš imati inspiracije ako ne probaš nešto novo. Smile

Pa ako radis fan art mozs da budes bolji xD bar ja jesam bila, al par meseci nisam otvarala ps, jer necu da napravim samo da bih napravila xD mozda ce me u jednom trenutku interesovati i tad cu probati ^^

anja, ok xD znam ja to vec sve Razz
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyPon Avg 15, 2011 6:14 pm

Iskreno mislim da fan art treba biti samo osnova, jer tu ne praviš nešto svoje, već samo uklapaš ono što imaš (texture, brusheve, patterne, png-ove). Radila sam to skoro 3 godine i onda sam odlučila GFX misleći da imam dovoljno iskustva, ali osećala sam se kao onaj zadnji početnik koji tek otvara ps, nisam umela ništa svoje napraviti, nikakav dobar efekat, samo da nadžidžam texture i brusheve na render, nisam umela ni smudge da koristim, a kamoli nešto drugo, dok u GFX-u sve sam praviš i stičeš znanje za nešto više. Možeš se ti usavršiti u tom stilu, ali ipak nećeš imati dovoljno veština da se baviš nekim ozbiljnijim stvarima u photoshopu, kao što ni ja do pre godinu dana nisam imala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 12:25 pm

Naca ::
Iskreno mislim da fan art treba biti samo osnova, jer tu ne praviš nešto svoje, već samo uklapaš ono što imaš (texture, brusheve, patterne, png-ove). Radila sam to skoro 3 godine i onda sam odlučila GFX misleći da imam dovoljno iskustva, ali osećala sam se kao onaj zadnji početnik koji tek otvara ps, nisam umela ništa svoje napraviti, nikakav dobar efekat, samo da nadžidžam texture i brusheve na render, nisam umela ni smudge da koristim, a kamoli nešto drugo, dok u GFX-u sve sam praviš i stičeš znanje za nešto više. Možeš se ti usavršiti u tom stilu, ali ipak nećeš imati dovoljno veština da se baviš nekim ozbiljnijim stvarima u photoshopu, kao što ni ja do pre godinu dana nisam imala.

meni je ps samo zabava. xD ja ni ne nameravam ozbiljno da se bavim time. Razz
evo jedan novi:
https://2img.net/r/ihimizer/img17/5070/99336798.png
Nazad na vrh Ići dole
Ana Marija
Administrator
Administrator
Ana Marija


Ženski Broj poruka : 1852
Godina : 28
Location : Mako Island
Reputation : 16
Datum upisa : 05.12.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 1:43 pm

Ovaj novi je baš lep,samo si trebala obrisati texturu sa' lica...Izgleda kao da joj je prljavo čelo xd
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis-world.serbianforum.info
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 2:11 pm


Ovaj novi je mnogo lep. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 2:32 pm

Hvala xD
Ana Marija-ne vidi se skoro uopste Razz
Nazad na vrh Ići dole
Dumblewhore

Dumblewhore


Ženski Broj poruka : 8
Godina : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 16.08.2011

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 2:40 pm

Ovaj novi je prelep! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isabella Swan
Moderator
Moderator
Isabella Swan


Ženski Broj poruka : 867
Godina : 28
Location : in Heaven.
Reputation : 76
Datum upisa : 14.07.2010

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 3:31 pm

Ana Marija ::
Ovaj novi je baš lep,samo si trebala obrisati texturu sa' lica...Izgleda kao da joj je prljavo čelo xd

slazem se, i ja to isto vidim.. hmm.. :/

Inace predobar je sig! Smile Boje su suuper! Sve je super uskladeno! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Wwinner
Special member
Special member
Wwinner


Ženski Broj poruka : 2193
Godina : 29
Location : U svakom trenutku svi mi stojimo jednom nogom u svetu bajki a drugom na rubu provalije.^^
Reputation : 11
Datum upisa : 24.06.2009

Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 EmptyUto Avg 16, 2011 5:00 pm

hvala vam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ou maj gad <3 - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ou maj gad <3   Ou maj gad <3 - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ou maj gad <3
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Vaši radovi :: Wallpaperi i potpisi/Wallpapers and signatures-
Skoči na: