Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Avril Lavigne sign

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Larchy

avatar


Broj poruka : 9
Reputation : 0
Datum upisa : 09.02.2010

Avril Lavigne sign Empty
PočaljiNaslov: Avril Lavigne sign   Avril Lavigne sign EmptyUto Feb 09, 2010 10:53 pm

Evo ja sam jos pocetnik u PS-u radim u njemu oko mjesec dana pa me zanima je li ovaj rad dobro napravljen:

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/34j6sea.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Neyra

Neyra


Ženski Broj poruka : 581
Godina : 33
Reputation : 3
Datum upisa : 21.09.2009

Avril Lavigne sign Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne sign   Avril Lavigne sign EmptyUto Feb 09, 2010 11:07 pm

Boje i coloring:boje se ok mada bi trebalo malo vise da se uklapaju, coloringa nema
Ocena: 3/5
Texture i brushevi: trebala si dodati neku teksturu, imas na ovom forumu pa potrazi neku koja bi se uklapala uz rad
brrushevi mi se svidjaju i u njenom su stilu
Ocena: 3/5
Ideja: obican rad, sa jednom slikom u dva razlicita polozaja
mogla si pronaci jos neku sliku
Ocena:2/5
Font: slova su normalne velicine sto mi se svidja, a font je ok mada si mogla uzeti neki koji bi se malo vise uklapao
Ocena: 4/5
Ostalo:svidja mi se ova crna traka, ali rad izgleda nekako prazan
Ocena: 3/5

Zavrsna ocena: 15/25

Zavrsni komentar: Vjezbaj, za pocetak koristi nke e gotove teksture a kasnije mozes i sama neke ureaditi
koristi coloringe, ubacaja efekte i vise razlicitih slika da rad ne bi izgledao prazan
Nazad na vrh Ići dole
http://html-dizajn.coolbb.net/
Larchy

avatar


Broj poruka : 9
Reputation : 0
Datum upisa : 09.02.2010

Avril Lavigne sign Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne sign   Avril Lavigne sign EmptyUto Feb 09, 2010 11:13 pm

hvala potrudit cu se vise sljedeci put ^^
Nazad na vrh Ići dole
Jeca*s
Special member
Special member
Jeca*s


Ženski Broj poruka : 4409
Godina : 30
Reputation : 30
Datum upisa : 16.06.2008

Avril Lavigne sign Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne sign   Avril Lavigne sign EmptyUto Feb 09, 2010 11:26 pm

Boje i coloring:Coloring nemas uopste, a boje mi se ne svidja kako si uklopila, Jer ja ne volim tu kombinaciju
Ocena: 2/5
Texture i brushevi: Nemas uopste texturu, a trebala bi ti bar jedna u pozadini. Sto se tice brusheva, nije lose.
Ocena: 2.5/5
Ideja: Nije losa, ali je jednostavna...
Ocena:3/5
Font: Font kod imena mi se svidja, ali kod ove crne crte trebala si da uoptrebis neki trugi a ne taj isti...
Ocena: 3/5
Ostalo: Imas jednu sliku, samo preslikanu, i nemas pozadinu.
Ocena: 1/5

Zavrsna ocena: 11.5/25

Zavrsni komentar: Pa posto si pocetnik, ovo je skroz solidan rad i lepo uklopljen. Fali ti neka textura za pozdinu, kao sto sam vec rekla...malo bolji fontovi i usavrsices se ti...:DD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Avril Lavigne sign Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne sign   Avril Lavigne sign Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Avril Lavigne sign
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Logo/sign
» Taylor Swift sign
» Oceni sign osobe iznad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: