Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maite Perroni banner

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Rockerka

Rockerka


Ženski Broj poruka : 344
Godina : 28
Location : Arandjelovac
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2008

Maite Perroni banner Empty
PočaljiNaslov: Maite Perroni banner   Maite Perroni banner EmptySub Nov 28, 2009 8:22 pm

'ajde i ja da probam... (:

Maite Perroni banner 2wd6gbm
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Maite Perroni banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Maite Perroni banner   Maite Perroni banner EmptySub Nov 28, 2009 9:00 pm

Boje i coloring: Boje su jako lepe , bas su vesele i to sarenilo je jako lepo uklopljeno . Mozda mi jedino smeta sto su malo prejake , zabole me oci kad pogledam u taj svetlo plavi brush
Ocena: 4/5
Texture i brushevi: Jako su dobro upotrebljene i uklopljene texture
Ocena: 5/5
Ideja: Svidja mi se , ali kao da mi nesto nedostaje , npr. tekst , al da se vidi jer se ovaj uopste ne primecuje dok se bolje en zagledas
Ocena: 4/5
Font: Ne svidja mi se sto se tekst uopste ne vidi , a ovaj font koji jedva prepoznah uopste ne volim
Ocena: 2/5
Ostalo: Cini mi se da je sve dobro
Ocena: 5/5

Zavrsna ocena: 20/25

Zavrsni komentar: Lep je rad , dala bih mu 4 , jedino mi smeta to sot se font ne vidi , inace je ostalo sve dobro . Pokusaj sledeci put da koristis vece slike , bice lepse Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Rockerka

Rockerka


Ženski Broj poruka : 344
Godina : 28
Location : Arandjelovac
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2008

Maite Perroni banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Maite Perroni banner   Maite Perroni banner EmptySub Nov 28, 2009 9:09 pm

hVala Smile

Zelela sam da font ne odskache, vec da bude bash tako.... jedva vidljiv............

A za boje znam...i mene bole ochi,al to mi je jedini rad koji je nekako...bolji nego pre pa sam htela da "proslavim" veselim bojama xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maite Perroni banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Maite Perroni banner   Maite Perroni banner Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maite Perroni banner
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Majli Banner
» Selena banner
» Banner sa Prue
» Selena Gomez banner
» Piper Halliwel banner

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: