Photoshop-TN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Photoshop-TN


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Selena Gomez Banner

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*


Broj poruka : 270
Reputation : 0
Datum upisa : 14.03.2009

Selena Gomez Banner Empty
PočaljiNaslov: Selena Gomez Banner   Selena Gomez Banner EmptyUto Nov 17, 2009 1:01 am

Selena Gomez Banner 23syufr

Rad nije nov,ali eto Smile Smile
svidja mi se punoo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Naca
Administrator
Administrator
Naca


Ženski Broj poruka : 15575
Godina : 30
Reputation : 101
Datum upisa : 24.03.2008

Selena Gomez Banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Selena Gomez Banner   Selena Gomez Banner EmptyUto Nov 17, 2009 6:41 pm

Boje i coloring: Jako lepe boje , svidja mi se coloring , a sve su boje super uklopljene
Ocena: 5/5
Texture i brushevi: Nema mnogo textura i brusheva , sto je OK , ali daje radu prazan izgled , bolje bi bilo da ima mozda jos neki beli brush
Ocena: 3/5
Ideja: Ideja je onako , nije losa , ali nije nesto posebna , mogla si jos malo to sve ukrasiti , mozda povecati prostor i dodati jos nesto
Ocena: 3/5
Font: Ne svidja mi se font , a i malo je prevelik . Bolje bi bilo da si ga malo smanjila i stavila u to belo dole , volje bi se uklopio
Ocena: 3/5
Ostalo:Pa ne vidim nigde vise neke greske i nedostatke , jedino mi smeta sto je rad pomalo prazan , kao sto vec rekoh
Ocena: 4/5

Zavrsna ocena: 18/25

Zavrsni komentar:
Radu bih dala 3 . Lep je rad , super je coloring , ali mi je nekako skroz prazan , mozda da si stavila jos neku boju i razbila tu monotoniju . Ali to je jedan od tvojih starijih radova , tako da to uopste nije nimalo lose Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naca007.deviantart.com
Rockerka

Rockerka


Ženski Broj poruka : 344
Godina : 28
Location : Arandjelovac
Reputation : 0
Datum upisa : 21.08.2008

Selena Gomez Banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Selena Gomez Banner   Selena Gomez Banner EmptySub Nov 28, 2009 8:55 pm

Boje i coloring: Uklopljeno sve...
Ocena: 5/5
Texture i brushevi: Mozda da je malo bolje smishljeno to mesto gde su svetle tachkice.....
Ocena: 2/5
Ideja: Klasichno mi je...ali ispalo lepo...
Ocena: 4/5
Font: Samo mi ime malo preveliko... ali font je sweet......
Ocena: 4/5
Ostalo:malo mi deluje....sa desne strane praznichavo....
Ocena: 5/5

Zavrsna ocena: 20/25

Zavrsni komentar: Suvishe mi vuche na narandzasto...znam da je sve verovatno namerno...da bude u tonu ali ok...sve ok ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Selena Gomez Banner Empty
PočaljiNaslov: Re: Selena Gomez Banner   Selena Gomez Banner Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Selena Gomez Banner
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena Gomez banner
» Selena Gomez
» Look za Selena Gomez forum PhpBB2
» Selena banner
» Selena potpis

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photoshop-TN :: Photoshop :: Detaljni pregledi radova/Artwork review :: Završeno-
Skoči na: